Produkcja muzyczna w praktyce: kupon rabatowy i data premiery!

Opublikowano przez

Produkcja muzyczna w praktyceKilka dni temu ukończone zostały prace nad naszym najnowszym kursem. Produkcja muzyczna w praktyce to najbardziej obszerny i kompleksowo zrealizowany kurs w języku polskim poświęcony najważniejszym etapom związanym z produkcją muzyczną.

Czym jest Produkcja muzyczna w praktyce?

Produkcja muzyczna w praktyce to prawie 11 godzin rzetelnie przekazanej wiedzy dla producentów muzycznych na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym (osobom początkującym polecamy kurs Produkcja muzyczna od podstaw). Produkcja muzyczna w praktyce to źródło informacji, do których wracać będziesz jeszcze wiele lat po nabyciu kursu, ponieważ prezentowane tam zagadnienia są nowatorskie i ponadczasowe.

Jakie porusza zagadnienia?

W Produkcji muzycznej w praktyce główny nacisk został położony na następujące aspekty:

  • profesjonalna obróbka wokalu (korekcja intonacji z wykorzystaniem różnych narzędzi płatnych i bezpłatnych, zawodowa implementacja wokalu w miksie)
  • technika sidechain (wszystkie typy kluczowania pod kątem miksu i kreatywnych efektów)
  • przetwarzanie ścieżek (redukcja szumu w edytorach i specjalistycznych procesorach, nieznany problem negatywnego wpływu filtrów HPF na brzmienie, fazy, zniekształcenia, poziomy itp.)
  • mastering „post-loudness war” (pod kątem mediów strumieniowych: LUFS, R-128, AAC, normalizacja głośności, zagospodarowanie dynamiki, przetwarzanie Mid-Side itd.)
  • działanie procesorów splotowych (to nie tylko pogłos, ale potężne narzędzie do kreowania niesamowitych efektów i to całkiem za darmo)
  • stopa/bas oraz stopa+bas (specjalna technika, która pozwoli ustawić współbrzmienie tych instrumentów dosłownie w kilka minut!)
  • nowoczesny bas i resampling (jak stworzyć bas w stylu Skrillexa z wykorzystaniem resamplingu, funkcji Note Expression i innych współczesnych narzędzi; przy okazji poznacie też lepiej najnowszą gwiazdę syntezy, jaką jest Serum)
  • kultura, strategia oraz konsekwencja pracy z miksem i materiałem muzycznym (mnóstwo wplecionych w poszczególne odcinki kursu porad, dzięki którym już nigdy nie zadasz pytania dlaczego mój miks/master nie chce brzmieć jak…)

Aby materiał był jak najbardziej przystępny, przykłady pokazywane są na wszystkich popularnych programach DAW, wykorzystując przy tym ich najsilniejsze strony. Korzystamy z programów takich jak Logic Pro X, Cubase/Nuendo, Bitwig Studio, Ableton Live, Propellerhead Reason czy też Reaper, ale pojawiają się również inne: Adobe Audition, Audacity, Sound Forge, ReVoice Pro 3.

Data premiery, cena i kupon rabatowy

Produkcja muzyczna w praktyce w wersji do obejrzenia online/do pobrania dostępna będzie już od poniedziałku 11 maja w cenie 120 zł. Dzięki naszemu kuponowi rabatowemu możliwe będzie nabycie kursu aż 20% taniej. Aby otrzymać kupon rabatowy, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera – Zapisz się do newslettera!

Wszyscy subskrybenci (również ci zapisani wcześniej) otrzymają w poniedziałek na swoje skrzynki pocztowe powiadomienie o premierze kursu oraz wspomniany kupon rabatowy, który wykorzystać można na zakup wielu kursów. Ponieważ rabat jest procentowy, liczony od całości zamówienia – im większe zakupy, tym większa oszczędność! 🙂

Więcej informacji…

W weekend zaprezentujemy pełny spis treści Produkcji muzycznej w praktyce oraz umieścimy na naszych kanałach Vimeo i YouTube kilka darmowych fragmentów pochodzących z tego kursu, o czym poinformujemy również na blogu.

Po zapoznaniu się z tym kursem Twoje produkcje muzyczne już zawsze będą lepsze!

Produkcja muzyczna w praktyce

2 komentarze do wpisu „Produkcja muzyczna w praktyce: kupon rabatowy i data premiery!

    1. michal s

      to ponad 10 godzin materialu wideo. ten kto kiedy kolwiek robil screencasty ten wie ile jest roboty z samym profesjonalnym nagraniem ekranu, nie mowiac juz o nagraniu glosu montazu itd. dodaj do tego wartosc merytoryczna ktora kurs na pewno ma i dojdziesz do wniosku ze to chyba jednak nie tak duzo.

      z reszta o czym my mowimy, 120 zl to jest 20 funtow. to mniej niz obiad w mcdonaldzie, nie mowiac juz o prawdziwej restauracji. na prawde uwazasz ze to wysoka cena?

      jak czytam takie komentarze to ciesze sie ze wyjechalem…
      zawsze mnie ciekawilo co stanowi o tym ze ludzie uwazaja pewne rzeczy za drogie a inne za tanie. z jednej strony 15 zl na fajki czy 50 na wodke jest cena akceptowalna bo przeciez wszyscy kupuja i ani rynki tytoniowe ani alkoholowe nie narzekaja na brak pieniedzy. z drugiej strony 30 zl za ksiazke to dla niektorych juz za duzo. teraz sie dowiaduje ze 120 zl za 10 godzinyy fachowy kurs to tez za duzo. a 200 zl za 40 minut w restauracji jedzac obiad to duzo czy malo bo juz sam nie wiem? albo idzmy dalej – 200 zl za godzine z prostytutka to tez duzo czy malo? 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.