Dekonstrukcja: The Dark Knight Rises (trailer)

Opublikowano przez

Trzymajcie się mocno! Wchodzimy w świat muzyki filmowej, rozkładając na poszczególne instrumenty potężnie brzmiącą muzykę do trailera filmu The Dark Knight Rises autorstwa samego Hansa Zimmera i poznając tajniki jego warsztatu pracy.
Poniżej cała dekonstrukcja, sesja odtworzona od początku do końca oraz okno do pobrania plików audio, MIDI i całego zgrania utworu.

Sesja dekonstrukcji Hans Zimmer, The Dark Knight Rises (trailer)

Zapisz się,
aby pobrać materiał

Aby pobrać ten materiał, konieczne jest podanie adresu email. Dzięki temu otrzymasz ode mnie informacje o najnowszych materiałach na 0dB.pl.

Wprowadzając swój adres email, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 0dB.pl. Nie otrzymasz więcej niż jednej wiadomości w miesiącu. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Jeśli Twój adres email znajduje się już na liście 0dB.pl, nie zostanie on dodany ponownie.

6 komentarzy do wpisu „Dekonstrukcja: The Dark Knight Rises (trailer)

  1. Sonora Film Harmony Lab

    Pięknie opowiedział Pan o historii produkcji muzyki filmowej. Dekompozycja genialna.
    Panie Tomaszu, zgadzam się. Współczesne sample wspomagane olbrzymią i szybką pamięcią SSD oraz kosmicznie szybkimi procesorami dają ogromne możliwości. Wiodące firmy takie jak Spitfire czy wschodząca gwiazda Ujam mają w swojej ofercie genialne narzędzia. Są to nie tylko zbiory orkiestr ale również specjalizowane pluginy typu choćby Albion Colossus, który zresztą bardzo lubię. Ale o tym zapewne Pan wie. Na naszych oczach dokonała się rewolucja. Orkiestry, chóry oraz tysiące instrumentów weszły pod strzechy. Ową rewolucję można porównać do powstania pierwszych sensownych systemów DAW. Pozostaje mieć nadzieję, że ta rewolucja przyniesie ludzkości nowych Zimmerów, Hornerów, Newmanów czy Silwestrich. Pozdrawiam serdecznie.
    Waldemar Iłowiecki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.