0dB.pl

Materiały dla mediów

O marce

0dB.plMarka 0dB.pl (czytane zero decybeli lub zero dB) istnieje na rynku od końca 2009 roku, zarówno jako blog o tematyce pro-audio, jak też jako wydawnictwo zajmujące się publikacją kursów (wideo-podręczników) z dziedziny produkcji muzycznej i wykorzystania do tego celu nowoczesnych narzędzi.

Jako blog notuje średnio 1.200 wizyt dziennie i funkcjonuje w polskim Internecie jako jedno z najpopularniejszych miejsc odwiedzanych przez osoby zainteresowane produkcją muzyczną.

Wydawnictwo 0dB.pl ma obecnie na swoim koncie 8 publikacji, z których 4 (Produkcja muzyczna od podstaw, Instrumenty w komputerze, Dubstep z syntezatorem Massive, Produkcja muzyczna w praktyce) były rozpowszechniane w ogólnopolskiej sieci sprzedaży Empik pod postacią pakietów z płytą DVD i zostały sprzedane w wielu tysiącach egzemplarzy.

Pliki do pobrania

Logotyp – zbiór plików graficznych przeznaczonych do druku oraz do zamieszczenia na stronach internetowych. W pliku zip znajdują się pliki z logiem w formatach eps, jpg i png w różnych wersjach