Nowa odsłona 0dB.pl

Opublikowano przez

0dB.plWitamy na nowej odsłonie 0dB.pl!

Prace zajęły nieco więcej czasu niż początkowo zakładaliśmy, ale w końcu liczy się efekt końcowy – a z tego jesteśmy bardzo zadowoleni. Trudno tu mówić o zmianach na stronie, gdyż jest to w zasadzie całkowicie nowa witryna internetowa. W tym wpisie postaramy się krótko opisać funkcjonalności nowej strony.

Niezmienny pozostaje zakres naszej działalności, czyli tworzenie materiałów edukacyjnych z zakresu produkcji muzycznej oraz, oczywiście, prowadzenie najlepszego w Polsce bloga poświęconego tej samej tematyce. Zamiast wydzielać oddzielną stronę ze sklepem internetowym, zdecydowaliśmy się skonsolidować wszystko w ramach jednej witryny 0dB.pl. Nasze kursy (a wkrótce również inne materiały) znajdują się w dziale Kursy i warsztaty, natomiast blog umieściliśmy w sekcji Technologia muzyczna. Najnowsze wpisy znajdują się również na stronie głównej naszej witryny, jednak to właśnie dział Technologia muzyczna jest bezpośrednim „spadkobiercą” tego, co do tej pory znajdowało się pod adresem 0dB.pl.

Wszystkie kursy dostępne są w wersji cyfrowej

Główną zmianą jest zniesienie podziału na materiały w wersji do pobrania oraz na DVD. Teraz wszystkie produkty dostępne są w wersji cyfrowej, a niektóre z nich dodatkowo jako DVD.

Odtwarzacz online

Wszystkie kursy można oglądać w naszym odtwarzaczu – nie ma zatem konieczności pobierania materiałów na dysk twardy. Nasz odtwarzacz działa szybko i jest wygodny w użytkowaniu.

Ważność zakupionych produktów

Wersje cyfrowe zakupionych produktów (online oraz do pobrania) udostępniane są Klientowi przez 14 dni od momentu zakończenia transakcji. Przez ten czas możliwe jest pobranie i oglądanie zakupionego materiału.

Przy zakupie wersji na płycie DVD, Klientowi natychmiast udzielany jest dodatkowo dostęp do wersji cyfrowej, jeśli zakupiony produkt ją posiada.

Logowanie i rejestracja

Zachęcamy wszystkich do rejestracji i logowania na naszej witrynie. Rejestracja jest dobrowolna – nie limitujemy dostępu do naszych materiałów dla użytkowników niezarejestrowanych. Z rejestracji płyną jednak dwie korzyści – zarezerwowanie nazwy użytkownika widocznej przy komentowaniu wpisów na blogu (nikt inny nie będzie mógł jej już użyć) oraz zapamiętanie adresu e-mail i, ewentualnie, danych adresowych, dzięki czemu nie będzie konieczne wpisywanie tych danych przy składaniu zamówienia.

Gravatary

Zachęcamy również do zdefiniowania swoich avatarów w serwisie Gravatar. Gravatar to witryna, na której użytkownicy ustalają obrazki wyświetlane przy ich komentarzach (avatary). Są one przypisane do adresu e-mail użytkownika i są wyświetlane na większości blogów na świecie.

Nowy kurs!

Wraz z nową witryną swoją premierę ma nasz nowy kurs – Bitwig Studio od podstaw. Jednak o tym w następnym wpisie…

Choć strona była dogłębnie testowana, niemożliwe jest sprawdzenie wszystkiego. Dlatego w razie jakichkolwiek problemów, prosimy o Kontakt.

7 komentarzy do wpisu „Nowa odsłona 0dB.pl

  1. Mariusz

    Mi się nie podoba – jest przekoloryzowany, jak wiele stron, wolałem ascetyczny wygląd (brakowało ewentualnie tego poziomego paska przewijającego posty). Poza tym w laptopie 15 cali, po otworzeniu strony od razu widziałem posty, a teraz oglądam szatę graficzną, później najnowsze wpisy (nie wiem, po co..?) a po przewinięciu strony … posty. Całe szczęście, że meritum zachowane….

    1. 0dB.pl Autor wpisu

      Dziękujemy za konstruktywną krytykę. Strona główna ma prezentować to, czym w 0dB.pl się zajmujemy – przede wszystkim tworzenie kursów, co robimy od ponad dwóch lat, oraz prowadzenie bloga poświęconego technologii muzycznej, co robimy od ponad czterech lat. Strona główna zawiera więc trochę tego i trochę tego. Jeżeli interesuje Pana jedynie nasz blog, to zapraszamy od razu do działu Technologia muzyczna – http://0db.pl/technologia-muzyczna/ Dział ten jest tak bardzo podobny do starego bloga jak tylko było to możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.