Moog na WEF

Opublikowano przez

W ramach trwającego od środy Warsaw Electronic Festival, jutro (19.10.2010) o godz 11.00 w warszawskiej Zachęcie odbędą się warsztaty z wykorzystaniem sprzętu firmy MOOG zorganizowane przez firmę MUSICTOOLZ. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, wstęp na warsztaty jest bezpłatny. W trakcie warsztatów wykorzystywane będą między innymi:
Minimoog Voyager – sztandarowy i najwyższy model współcześnie produkowanych przez MOOGa syntezatorów. Ma wszystkie funkcje oryginalnego Minimooga produkowanego w latach 1971-1984, i całą masę nowych funkcji, opartych na najnowszych zdobyczach technologicznych, pozwalających z dumą prezentować ten instrument w XXI wieku
Little Phatty Stage II – jeden z najmłodszych syntezatorów MOOGa i jednocześnie ostatni projektowany przez samego Boba Mooga! Posiada w pełni analogowy tor sygnałowy, dwa niezwykle stabilne oscylatory sterowane napięciem i filtr sterowany napięciem oraz inne przydatne funkcje, jak wejścia CV, keyboard gate oraz w pełni wyposażony sterownik MIDI.

Taurus III – najnowsze dziecko firmy MOOG, podłogowy syntezator basowy będący reinkarnacją oryginalnego Moog Taurus Bass Pedals z lat 70. Niesamowite basowe brzmienia, które trzęsą wnętrznościami, 54 fabryczne presety i nieograniczone możliwości kształtowania brzmienia.

Więcej informacji na Facebooku.