Edytory do syntezatorów (freeware)

Opublikowano przez

Na forum EiS wygrzebano bardzo ciekawą rzecz, a mianowicie stronę, na której znajdziecie edytory niemal do wszystkiego co syntetyzuje dźwięk i ma MIDI. Edytory są zarówno w wersji samodzielnej jak i VST, dla komputerów PC i Macintosh – pełen wypas. Są tam softy do instrumentów Access, Alesis, Clavia, DSI, JoMoX, Korg, Moog, Novation, Oberheim, Roland, Studio Electronics, Waldorf i Yamaha – by wymienić co popularniejsze. Autorem tych narzędzi jest nasz rodak. Gorąco polecam.

7 komentarzy do wpisu „Edytory do syntezatorów (freeware)

 1. Janusz M.

  RM :

  To nie działa, ponieważ nie są to wirtualne instrumenty, tylko wtyczki kontrolujące hardware’owe ( prawdziwe ) instrumenty z poziomu software’u.

  A co konkretnie nie działa? Czego się spodziewałeś po edytorach do instrumentów?
  Pozdrawiam
  Janusz

 2. squna

  Mi to nie działa! Podłączam te „cacka” z poziomu Syntezatora i nie ma żadnej reakcji-kręcę tymi gałami i nic się zmienia. Tylko widać naciskanie klawiszy na aplikacji(edytor) grane z syntezatora i oto cała reakcja jaka zachodzi. Próbowałem tego z poziomu cubase sx plus midi syntezatora Yamaha Ex7. Dajcie znać jak wiecie o co chodzi

 3. Minona

  Google-owałem za edytorem do Yamaha B-200 i nie znalazłem. I całe szczęście że Art swoim wpisem przypomniał o tym wątku bo znalazłem odpowiednik (pasuje TX81 i DX21).

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]