Niedrogi zestaw brzmień electro, house i minimal

Opublikowano przez

Schwerin, założony ponad tysiąc lat temu przez połabskich Słowian jako Zwierzyn, słynie między innymi z położonego na wyspie pięknego zamku, dziś siedziby parlamentu Meklemburgii-Pomorza Przedniego. Tutaj też mieści się siedziba firmy CFA-Sound prowadzonej przez Martina Breuhahna. Martin zajął się tworzeniem sampli i pakietów brzmieniowych dla różnych instrumentów wirtualnych, choć wyraźnie zdradza ochotę na poszerzenie swej oferty o softsynthy, więc jeśli tylko macie żyłkę programistyczną i chęć na współpracę, to śmiało się z nim kontaktujcie w tej sprawie.
Właśnie ukazał się najnowszy produkt CFA-Sound, jakim jest CableDance – zestaw 64 brzmień dedykowanych do muzyki electro, house i minimal, a przeznaczonych dla syntezatora ACE (wymagana wersja 1.0). Wśród presetów znajdziemy – tu cytat: „masywne, tłuste basy, poruszające brzmienia syntetyczne, chropawe sekwencje, intrygujące efekty oraz analogowe bębny”.
Za pakiet trzeba zapłacić 17,5 euro netto, ale zanim sięgniecie po kartę kredytową posłuchajcie utworu demo zrealizowanego z tychże brzmień.