Skradziono sprzęt AKG za 100.000 funtów

Opublikowano przez
Złodzieje nie śpią i działają skutecznie w każdym kraju, bez względu na jego poziom cywilizacyjny. Tym razem porwali ciężarówkę załadowaną po brzegi sprzętem AKG, który jechał z portu Harwich (Wielka Brytania) do dystrybutora AKG, firmy Sound Technology, mającej swą siedzibę w Hertfordshire.
Ogółem przepadło ponad 800 sztuk sprzętu, w tym mikrofony C414-XLS, C400BL i systemy WMS40 Flex, a także słuchawki K-Series, pakiety mikrofonów Rhythm i kapsuły CK Series. Nie jest wykluczone, że sprzęt ten może pojawić się także u nas, zatem warto zajrzeć na stronę Sound Technology, gdzie znajduje się pełen wykaz kradzionego towaru.

3 komentarze do wpisu „Skradziono sprzęt AKG za 100.000 funtów

 1. Anonim

  Dziwne, że dystrybutor nie ma numerów seryjnych skradzionego sprzętu oczywiście poza Lexiconem. Przecieź ciężko złapać złodzieja na podstawie posiadania tylko takiego modelu?! W ten sposób mamy w kręgu podejżeń pewnie z kilkadziesiąt tysięcy ludzi!!! :))))

  1. Abraksas

   Anonim :
   Dziwne, że dystrybutor nie ma numerów seryjnych skradzionego sprzętu oczywiście poza Lexiconem

   A może ktoś po prostu nie chce, żeby sprzęt się znalazł. Komunikat trzeba podać, bo tego wymaga policja i ubezpieczalnia, ale już takie szczegóły jak numery…

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]