Talking Bass w NI Massive (lekcja za darmo i niższa cena DVD!)

Opublikowano przez

dubstep_01Wydawnictwo DVD, na którym znajdziecie kompleksowy kurs obsługi syntezatora Native Instruments Massive (ze szczególnym naciskiem na brzmienia w stylistyce dubstep) dostępne jest obecnie w nowej, niższej cenie 45 zł i można je nabyć w naszym sklepie. Dubstep z syntezatorem Massive to 14 profesjonalnych lekcji w formacie wideo HD o łącznym czasie trwania 3 godziny i 20 minut. Omówiono w nich programowanie wszelkiego typu brzmień od podstaw oraz tworzenie kompletnej aranżacji w stylistyce dubstep i wstępny mastering gotowego materiału muzycznego.
Tworząc ten kurs, zależało nam, aby skorzystały na nim dwie grupy muzyków. Pierwszą z nich są osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem muzyki w stylistyce dubstep. Znajdą tu one konkretne porady i wskazówki, w jaki sposób uzyskiwać brzmienia charakterystyczne dla tego właśnie gatunku. Drugą grupą, do której adresujemy naszą publikację, są osoby zainteresowane kreowaniem od podstaw brzmienia w syntezatorze Native Instruments Massive – jednym z najlepszych instrumentów wirtualnych obecnie dostępnych na rynku, z powodzeniem stosowanym przez największe gwiazdy muzyki elektronicznej, i nie tylko. Materiał zawarty na niniejszej płycie DVD pozwoli im w pełni świadomie budować niepowtarzalne brzmienia, które urozmaicą produkowaną przez nich muzykę lub też zbudować wokół tych brzmień całkiem nowe utwory.

Do wydawnictwa dołączono najwyższej jakości sample i pętle z oficyny wydawniczej Loopmasters w postaci 10 pakietów o różnym charakterze, ale tematycznie ściśle związanych z dubstepem.
Wszystko to sprawia, że DVD Dubstep z syntezatorem Massive jest najbardziej kompletnym, kompetentnym i kompleksowym materiałem edukacyjnym tego typu na polskim rynku.
Dla osób chcących bliżej poznać zawartość płyty udostępniamy w całości jedną z lekcji z naszego kursu: trwającą blisko 15 minut część nr 12 o nazwie Talking bass, omawiającą szczegółowo tworzenie jednej z najbardziej charakterystycznych barw muzyki w stylu dubstep (jakość HD).

This slideshow requires JavaScript.

5 komentarzy do wpisu „Talking Bass w NI Massive (lekcja za darmo i niższa cena DVD!)

 1. eightball

  Fajny pomysł, pokazuje podstawową obsługę Massive-a i to po polsku, ale szczerze mówiąc sama barwa nie zmiotła mnie z powierzchni, tak jak i reszta brzmień w pełnej aranżacji.

 2. dominik

  a ja mam pytanie bo chciałbym zamówić te kursy ale jest tylko opcja przez PayU a ja słyszałem że to nieuczciwa firma i zbędny pośrednik który obraca pieniędzmi zamawiających i nie dostarcza ich od razu do sprzedającego ??? jest jakaś inna opcja kupna ?? najlepiej za pobraniem albo przelewem prosto do was ??

  1. 0dB.pl

   Nie mamy żadnych problemów z PayU od 2 lat naszej współpracy. To firma która obsługuje Allegro, więc raczej nie mogą sobie pozwolić na żadne machlojki. Pieniądze trafiają na nasze konto dokładnie z chwilą zakupu i nie nigdy było żadnego kłopotu. Oczywiście na życzenie możemy udostępnić też różne inne kanały płatności – w tej sprawie prosimy o maila na adres: [email protected].

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]