5 GB bezpłatnych brzmień ReFill

Opublikowano przez

Witryna multi-samples.com ma nie lada gratkę dla fanów formatu RFL (ReFill). Jest to ok. 5 GB (gigabajtów!) brzmień w tym formacie, dostępnych całkowicie za darmo (autor zachęca jednak do uiszczenia jakiejś symbolicznej opłaty – może też być mniej symboliczna, a bardziej znacząca). Mamy do dyspozycji trzy pakiety: JP-8000 Trance 01 (tu także w formacie Kontakt 4), Nova Laptop 01 oraz PolySynth Classics 01 (z 24-bitowymi brzmieniami Rolanda JX-3P, pozostałe biblioteki są 16-bitowe). Oto prezentacje brzmień, które wchodzą w skład pakietów:

Informacja: Witryna multi-samples.com cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że co jakiś czas przekracza swój limit pasma. Jeśli w danym momencie nie ma dostępu do bibliotek ani plików z prezentacją, to proponuję zajrzeć tam za jakiś czas. Ale uwaga – autor zaznaczył, że pliki będą dostępne jedynie przez czas ograniczony, warto się zatem pospieszyć.


2 komentarze do wpisu „5 GB bezpłatnych brzmień ReFill

    1. 0dB.pl

      >> Bandwidth Limit Exceeded <<
      Witryna multi-samples.com jest aktualnie przeciążona, nie ma więc dostępu do bibliotek ani plików z prezentacją. Proponuję zajrzeć tam za jakiś czas.

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]