Bezpłatny pogłos DUY dla maków

Opublikowano przez

Właściciele komputerów Macintosh nie są rozpieszczani przez deweloperów darmowymi wtyczkami w takim stopniu, jak posiadacze pecetów. Ale jak już się coś trafi, to zazwyczaj jest to prawdziwa perełka. I tak jest właśnie w tym przypadku. Doskonale znana profesjonalistom firma DUY oferuje całkowicie bezpłatną wtyczkę pogłosową Z-Room w formatach RTAS/MAS/VST/Audiosuite (dla Windows XP, Vista i 7 dostępna jest ona tylko w formacie RTAS). Można ją pobrać, po wcześniejszym wypełnieniu krótkiej ankiety.
Jak to w przypadku zawodowych firm bywa, mamy do czynienia z pełną kulturą w całej rozciągłości. Jest i dokumentacja w postaci pliku PDF, i porządny zestaw presetów dla maka (tu natomiast znajdziecie presety dla Windows 7).

Warto przy okazji zaznaczyć, że DUY to także potężne studio wyspecjalizowane w produkcjach filmowych, a korzenie firmy sięgają jeszcze 1972 roku, kiedy to zaczynała w biznesie od produkcji syntezatorów (produkowany wówczas syntezator Alfa1024 występuje obecnie w postaci wtyczki SynthSpider).