Cinematic, Sweep & Atmos Collection 2011-2012

Opublikowano przez

Piotr Pochwat, który od wielu lat zajmuje się profesjonalnym kreowaniem brzmień, jest autorem kilku komercyjnych soundsetów dla niemieckiego wydawcy Vengeance-Sound do takich syntezatorów jak Massive i Sylenth 1 (wkrótce ukaże się też zestaw brzmień do Synapse Audio Dune dla Vengeance). Piotr ma na swoim koncie także kilka pakietów darmowych sampli. Niedawno stworzył zestaw, na który składa się 15 sampli w formacie WAV. Wszystkie powstały w ciągu ostatniego roku, a 8 z nich nie było wcześniej nigdzie publikowanych. Wszystkie dźwięki zostały samodzielnie zaprogramowane z wykorzystaniem różnego typu syntezatorów, a następnie samplowane i przetworzone. Dźwięki zostały obrobione pod kątem optymalnej głośności, a każda próbka ma root key. Przeznaczenie tych próbek to głównie muzyka filmowa, ambient, darkambient, darkminimal i trance. Wszystkie dźwięki są darmowe i możecie z nich korzystać w swoich produkcjach, także komercyjnych. Sample można pobrać z tej lokalizacji.

6 komentarzy do wpisu „Cinematic, Sweep & Atmos Collection 2011-2012

  1. Mały Głód

   biorąc po uwagę masę sampli jakie testowałem darmowych te są jednymi z ciekawszych (chyba że oczekujemy paczki z tak samo brzmiącymi perkusjami), moim zdaniem są one dobre do trance i ogólnie do muzyki elektronicznej , może mniej do muzyki filmowej. Brzmią jak sample z vengeance clubsounds vol2 (co jest na plus)

   1. SF

    tak czy siak wystarczy kliknąć na napis „Cinematic, Sweep & Atmos Collection 2011-2012 by Piotr Pochwat.rar” po lewej od żółtego przycisku „20,92MB” 😉

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]