Darmowy Minimoog w Święto Muzyki!

Opublikowano przez

Tylko tego jednego dnia będziesz mógł pobrać syntezator Arturia Minimoog-V Original za darmo! Ten dzień to 21 czerwca, więc już zaznaczcie go sobie w swoim kalendarzu. Arturia kończy swoją umowę z firmą Moog Music i instrumenty, które do tej pory nosiły nazwę Moog Modular V oraz Minimoog V zmienią swą nazwę na Modular V i Mini-V. Aby zaakcentować tę zmianę firma Arturia postanowiła dokładnie w dzień Święta Muzyki, zaoferować wszystkim muzykom na całym świecie możliwość pobrania za darmo ostatniej, „pamiątkowej” wersji pod starą nazwą. Instrument będzie można pobrać z tej strony. Jest on wyposażony w ponad 1000 presetów przygotowanych przez wybitnych artystów i znanych kreatorów brzmień, oferując 32-głosową polifonię. Jedyna różnica w porównaniu do komercyjnej wersji tego syntezatora polega na braku dodatkowego panelu z manipulatorami, czyli wszystko będzie dokładnie tak, jak w oryginale.

71 komentarzy do wpisu „Darmowy Minimoog w Święto Muzyki!

 1. Mały Głód

  ja czułem że pobranie tego będzie graniczyć z cudem, pamiętacie co się działo gdy bluecat udostępnił paczkę pluginów w marcu? tez była padaka. Dlatego też czekałem na dwunastą, na szczęście jakimś cudem mi się udało, czego wam też życzę.

 2. Mrygon

  Cały czas odświeżałem stronę, kilkukrotnie wypełniałem formularz aż nareszcie wyskoczyła mi strona z potwierdzeniem wysłania maila na mój adres i z linkami do pobrania syntezatora. Maila z kodem dostałem praktycznie natychmiast, z rozpoczęciem pobierania męczyłem się z 5 min i ku mojemu zaskoczeniu zasysanie programiku szło z maksymalną dla mnie prędkością, no i to by było na tyle 🙂

 3. Rev

  Czyżby wypełnianie formularza za pośrednictwem FB to tylko „podpucha” w celu uzyskania większej ilości kliknięć 'Lubię to’? Ja męczyłem się od północy do pierwszej bez rezultatu, a dzisiaj został już tylko FB, więc spróbowałem tym sposobem. Czekam na email już od 3 godzin i palec mnie boli od naciskania F5 🙂 Ale płonie we mnie płomień nadziei.

 4. bananovitch

  magnet:?xt=urn:btih:1E151DF22E197160E511BE3DE7C4E08D637540E5 &dn=minimoogv_original.exe&tr=udp%3a//tracker.openbittorrent.com%3a80/announce

  Wklejcie to do klienta torrentów. Uważajcie przy kopiowaniu na spacje w adresie. Enjoy.

 5. Skip

  Ej ja tez nie mam…. może dałby rade ktoś wysłać mi linka na maila albo całą wtyczkę kurde ja juz czekam z 4 godziny na maila i nic!!!

 6. Innerblue

  Ja nie wiem, od 6 rano czekam na maila i nic. Może coś źle robie? ZaLikowałem, kliknąłem get your free moog… pobrało adres mojego maila i nic. Jakies podpowiedzi?

 7. djokitoki

  no właśnie może da się jakoś „podzielić tą wtyczką” jeśli już ktoś ją ma ja też nie mam maila albo źle zrobiłem coś:(

 8. Meloman

  Ja o 1:00 w nocy skorzystałem z fejsbuka i nadal nie dostałem na e-mail kodu. Trzeba być cierpliwym. Sami napisali(Arturia), że kod aktywacyjny dostaniemy w ciągu 48 h.
  Ja też się niecierpliwie ale trzeba być wyrozumiałym. 🙂

 9. Mały Głód

  zgadza się, każdy z nas dostał w emailu unikalny kod aktywacyjny, inaczej wtyka jest w trybie demo, dlatego najistotniejszy jest email.

 10. Mateusz off

  Żenada jak nas za nosy wodzą, a i tak wszyscy klaszczą uszami.Ale będzie wysyp przebojów 🙂
  „ach Mamo super nie będę już musiał kupić Voyagera, założyłem pieć kont na FB żeby mieć na zapas”

 11. Meloman

  Mateusz off :
  Żenada jak nas za nosy wodzą, a i tak wszyscy klaszczą uszami.Ale będzie wysyp przebojów
  “ach Mamo super nie będę już musiał kupić Voyagera, założyłem pieć kont na FB żeby mieć na zapas”

  A co to da?
  Kod jest jednorazowy? Czy bd mógł użyć tego samego kodu dwa razy np. po formatowaniu komputera?

  1. Mały Głód

   No właśnie, przecież nie ma informacji by kod był jednorazowy, wiec nie ma się co martwic ;), pewnie będzie można instalować do woli

 12. mha

  „Facebook users will receive an email within 48 hours in order to get their activation code and download links.”

  może z tym napinaniem się warto się wstrzymać te 48h..

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]