Syntezator amerykańsko-turecki

Opublikowano przez

KV331-Audio-SynthMasterPojawiła się wersja 2.0 znakomitego syntezatora wirtualnego SynthMaster firmy KV331Audio. Choć firma ma swoją siedzibę w USA, to tworzą ją programiści z Turcji. Z Turcją związana jest też nazwa firmy – w katalogu Koechla pod numerem 311 (stąd KV311) znajduje się Sonata Fortepianowa No. 11 A-dur, której częścią jest słynne Rondo Alla Turca.

Klikając na ten link można pobrać wersję demo instrumen dla Windows i OS X.

Promocyjna cena syntezatora to 59 dolarów – można go kupić tutaj.

[dopisek z dnia 13 grudnia 2012]
Aktualnie instrument dostępny jest w wersji 2.5 a jego nieco skromniejsza wersja, czyli SynthMaster CM, będzie dostępna na płycie dołączonej do lutowego numeru magazynu Estrada i Studio.

Jeden komentarz do wpisu „Syntezator amerykańsko-turecki

  1. tserB

    Syntezator jest naprawdę przedni. Teraz występuje w wersji 2.5 i jego możliwości są niemal nieograniczone. Dźwięk jest bardzo dobry a i w presetach jest w czym wybierać. Można znaleźć wiele ciekawych barw, ale samemu łatwo dojść do własnej, gdyż jest bardzo intuicyjny. W nowym magazynie CM będzie dodany SynthMaster CM, trochę okrojony, ale możliwości i tak duże. Magazyn Beat również ma mieć własną wersje tego syntezatora, którą się niedługo pojawi razem z czasopismem. Zainteresowanych zachęcam do wypróbowania dema.

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]