SynthMaster Player Free (PC i Mac)

Opublikowano przez

synthmaster_freeSynthMaster Player Free to bezpłatny odtwarzacz presetów syntezatora KV331 Audio SynthMaster, który uważany jest za jeden z ciekawszych instrumentów wirtualnych na rynku. Player dostępny jest dla komputerów PC (32/64 bity) i Mac (32/64). Na jego pokładzie znajdziemy 150 gotowców pochodzących z pełnej wersji tego instrumentu. I choć nie ma możliwości głębszej zmiany ustawień dostępnych barw, to jednak odtwarzacz pozwala na stosowanie podstawowej edycji w odniesieniu do niektórych parametrów barwy, np. filtru, obwiedni i efektów (w ich wypadku na zasadzie włącz/wyłącz), umożliwiając też korzystanie z dwóch warstw. Mamy również dwie grupy wysyłkowe, przy czym efekty możemy aktywować tylko na pierwszej z nich.
Instrument w tej wersji należy do gatunku takich, które zawsze gdzieś w którymś miejscu mogą się przydać, oferując dość podstawowe, ale grywalne barwy. W ich wyszukiwaniu pomaga przeglądarka zawężająca zakres wyboru oraz wyszukiwarka. I choć zaawansowane wyszukiwanie w odniesieniu do 150 presetów wygląda na lekką przesadę, to niekiedy pozwala zaoszczędzić czas. Zresztą sami wypróbujcie – może Wam się spodoba. Przed pobraniem trzeba podać e-mail oraz imię i nazwisko, na podstawie których generowany jest klucz do syntezatora. Przy jego uruchamianiu w DAW pojawia się okienko informujące o promocji cenowej na bardziej zaawansowaną wersję Playera.

3 komentarze do wpisu „SynthMaster Player Free (PC i Mac)

    1. ARPe

      „Wersja freeware będzie dostępna cały czas” a gdzie to napisano? Bo ja nie mogę nigdzie znaleźć takiej informacji 😛 Inna sprawa że wielu producentów oprogramowania nazywa wersją free zwykłe dema, triale czy bety które działają do daty wydania konkretnej bety. W końcu przestają ukazywać się wersje beta 😛 A to już jest ordynarnym oszustwem które próbuje się lansować jako trend 😛 Nie zmienia to faktu że opisywany program jest wartościowy a ciężką pracę programistów doceniam swoją ciężką pracą kupując ich programy. 19$ to nic (w każdym razie do prima aprilis) ale rozpiętość cenowa wersji to przegięcie pały 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.