Vicoustic się dzieli

Opublikowano przez

Portugalska firma Vicoustic, znana z produkcji atrakcyjnych wzorniczo, cenowo i efektywnych ustrojów akustycznych, podzieliła się na trzy oddziały zajmujące się innymi segmentami rynku: Music & Broadcast, Hi-Fi&Home Cinema oraz Industrial. Każdy z nich będzie obecnie wytwarzał produkty skierowane do konkretnych odbiorców mających inne wymagania i potrzeby.
Decyzja wydaje się słuszna, ponieważ już wcześniej z naszych rozmów z przedstawicielami Vicoustic wynikało, że sektory te nie pokrywają się w wielu aspektach, od wsparcia klientów począwszy, na wzornictwie produktów skończywszy. Na targach we Frankfurcie zobaczymy nowe produkty tej firmy. Zachęcamy do odwiedzenia jej strony i zapoznania się z ciekawymi materiałami na temat adaptacji akustycznej pomieszczeń i poprawy warunków odsłuchowych (m.in. katalog produktów 2010, filmy, kalkulator, zdjęcia wnętrz itp.).
Polskim przedstawicielem Vicoustic jest MJ Audio Lab, który wyposażył w ustroje tego producenta szereg obiektów na terenie kraju i, o tym wiemy z autopsji, oferuje bardzo przystępne ceny oraz ciekawe rabaty.