Z iPhonem na zakupy

Opublikowano przez

Zinman Genielux to darmowa aplikacja dla iPhone’a, która pozwala jej użytkownikowi zlokalizować dowolny sprzęt profesjonalny dostępny na świecie. Dzięki niej bez problemu wyszukamy wszystko czego potrzebujemy – sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy, wideo, sprzęt studyjny i estradowy, i to zarówno dostępny w sprzedaży, jak i dostępny do wynajęcia.

Haczyk polega na tym, że firmy zainteresowane obecnością w takim systemie muszą płacić jego operatorowi abonament w kwocie 2 dolary miesięcznie. Na potrzeby aplikacji stworzono specjalny algorytm identyfikujący konkretny model urządzenia bez względu na to, do jakiej grupy produktów należy. Kierownictwo firmy Zinman, a konkretnie jej właściciel i założyciel Michael Zinman, nie kryje satysfakcji z efektów pracy i precyzji funkcjonowania wirtualnego silnika Genieluxa.
To nie jest pierwszy tego typu program tego producenta. Ma on już na koncie takie aplikacje jak ML Finder, Pocket LD, Gel Calc, iSwitch DMX i TCP/IP, wszystkie związane z szeroko pojętą branżą eventową i muzyczną.