Wyróżnienie dla firmy Pol-Audio

Opublikowano przez

Włoska firma Powersoft, znana z produkcji wzmacniaczy mocy bazujących na nowoczesnych technologiach cyfrowych, ogłosiła listę najlepszych dystrybutorów minionego roku mających w ofercie jej produkty. Lista jest krótka, ponieważ ma tylko sześć pozycji: trzy w segmencie Distributor of the Year (dystrybutor roku) i kolejne trzy w segmencie Outstanding Performance (wyjątkowe osiągnięcia). Z przyjemnością odnotowujemy fakt, że w tej pierwszej grupie Dystrybutorem Roku na obszerze EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka) została polska firma Pol-Audio prowadzona przez pana Leszka Polanowskiego.
O ile nam wiadomo firmy uhonorowane tego typu wyróżnieniami zazwyczaj otrzymują od producenta bardzo dobre ceny hurtowe na sprzedawane produkty, co przekłada się na atrakcyjne ceny detaliczne.

Wzmacniacze Powersoft charakteryzują się wyjątkowymi rozwiązaniami jeśli chodzi o wydajność, moc nominalną i parametry brzmieniowe, przy niewielkich wymiarach i masie. Pod tym względem szczególnie wyróżnia się najnowsza seria K z pełnym sterowaniem cyfrowym, wyświetlaczem LCD, kompletnym system zabezpieczeń oraz możliwością zastosowania opcjonalnych kart DSP i pracy w sieci ethernet.

Osoby zainteresowane zakupem wzmacniaczy, które wyznaczają kierunek rozwoju tego typu sprzętu, zachęcamy do kontaktu z firmą Pol-Audio, której pracownicy zawsze chętnie pomagają w doborze optymalnych rozwiązań w zakresie systemów nagłośnieniowych najwyższej klasy.