8 bezpłatnych presetów do Virusa

Opublikowano przez

Tomek z forum music-producer.pl podesłał mi linka do YouTube z prezentacją swojego mikrosetu ośmiu darmowych brzmień arpeggiowanych do syntezatora Access Virus TI (klip poniżej), które można pobrać z tej lokalizacji. Posłuchajcie tego, i jeśli tego typu dźwięki przypadną Wam do gustu, to możecie liczyć na więcej barw tego autora, bowiem już trwają prace nad kolejnymi mikrosetami, tym razem dla bezpłatnych syntezatorów i efektów (tutaj wątek na music-producer.pl). Powstają też brzmienia do Synapse Audio Dune BE (to jeden z bezpłatnych syntezatorów VST udostępnionych przez niemiecki magazyn Beat – szczegóły związane z jego pobraniem znajdziecie tutaj).

11 komentarzy do wpisu „8 bezpłatnych presetów do Virusa

  1. Marek

    Dobre, stare, analogowe czasy. Nie jest to skok w nadprzestrzeń nowoczesności, ale bardzo dobra robota dla miłośników tzw. szkoły berlińskiej w el-muzyce. Mi się podoba i skorzystam!

  2. Marek

    Też bym go chciał mieć. Myślę, że to potrzeba wielu czytelników tego bloga. Na razie rozglądam się za jakąś przyzwoitą kopią VST. Może coś ktoś widział?

  3. Kay

    z platnych to pewnie NI Massive i Sylenth najlepiej się sprawdzą.. a z darmowych sprawdz sobie SA Dune BE (link do pobrania masz w tym temacie pod koniec opisu). Na kanale YouTube od Tomka jest tez 8 brzmien do Dune wlasnie jego autorstwa

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]