AC/DC kończą działalność?

Opublikowano przez

angus_malcolmOd kilkunastu godzin internet obiega bardzo smutna wiadomość, jakoby Malcolm Young, gitarzysta rytmiczny AC/DC doznał wylewu. Muzyk jest w ciężkim stanie zdrowotnym i ludzie z jego najbliższego otoczenia nie dają mu szans na powrót do muzyki.

Dwa miesiące temu zespół planował nie tylko nagrać nowy album, ale również ruszyć w trasę koncertową z okazji 40-lecia istnienia zespołu. Nagrania nowego materiału miały rozpocząć się już w maju w Vancouver. Malcom i Angus Youngowie intensywnie pracowali nad nowymi utworami, jednak wiele wskazuje na to, że prace zostały przerwane 3 tygodnie temu, kiedy to Malcolm doznał wylewu.

Pamiętajmy, że jest to jedynie niepotwierdzona plotka. Coraz więcej serwisów jednak donosi, że niestety jest prawdziwa…

Malcolm Young w styczniu świętował 61. urodziny. Dyskografię AC/DC zamyka album Black Ice z 2008 roku.

5 komentarzy do wpisu „AC/DC kończą działalność?

  1. mha

    wymieniłem niedawno fabryczne radio na takie z mp3 w samochodzie tylko po to, żeby wrzucić całą dyskografię AC/DC na pendrive i jechać z koksem, co też czynię codziennie od paru miesięcy. paryż, donnington i river plate oglądam raz w tygodniu, nabyłem koszulki, szukam gibsona sg, snułem plany na udział w kilku koncertach. często mam wrażenie, że AC/DC to najlepsza rzecz jaką ten świat spłodził. szalenie miło, że na tym, na takim, blogu pojawiła się ta informacja, choć oczywiście przygnębiająca. oby to by wszystko się nie potwierdziło. k… dlaczego on, dlaczego oni, dlaczego teraz. wszyscy inni mogą wypie…..

    1. 0dB.pl

      My też jesteśmy wielkimi fanami, dlatego taka wiadomość u nas pojawić się musiała. Miejmy jednak nadzieję, że informacje się nie potwierdzą. Byłoby to bardzo przykre, gdyby tak wspaniały zespół miał zakończyć działalność w sytuacji, kiedy mają jeszcze tyle do zaoferowania i, co najważniejsze, chcą to robić i czerpią z tego wiele radości. A jeszcze więcej radości dają innym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.