13 komentarzy do wpisu „Dlaczego nie wygraliśmy Eurowizji – komentarz specjalistów

  1. 0dB.pl

   A jaki mielibyśmy w tym interes? Wieczna chwała i prestiż, że to my udostępniliśmy ten film? 🙂 Nie przypominam sobie, aby link pojawił się w komentarzach, usuwamy jedynie komentarze, które są spamem. Film znaleziony na portalu joemonster.org.

  2. senjin

   Film jak najbardziej zabawny i dobrze przygotowany, ale link do niego wcześniej pojawił się na forum EiS. Pojawiło się też kilka zabawnych komentarzy – żadnego z postów nie można było nazwać spamem, a mimo to wątek zniknął. Ciekawe, że przy tym tolerowany jest ewidentny spam, kryptoreklama i offtopik w wątku „parę żarcików”.

   1. 0dB.pl

    Forum EiS jest niezależne od 0dB.pl, a 0dB.pl jest niezależne od EiS. Jedynym elementem wspólnym jest osoba Tomasza Wróblewskiego, który jednak nie jest moderatorem ani na 0dB.pl, ani na EiS.com.pl.
    Między nami a EiS odbywa się współpraca polegająca na dystrybuowaniu przez EiS niektórych naszych kursów w Empikach, jednak nic poza tym.
    Jeśli zatem uważa Pan, że bezpodstawnie został usunięty wątek, to proszę zgłaszać się do moderatora forum EiS, my nie mieliśmy z tym nic wspólnego.
    Mówiąc o tym, że usuwamy komentarze, które są spamem, miałem na myśli dyskusje na blogu 0dB.pl w komentarzach pod artykułami, gdzie właśnie rozmawiamy, a nie forum EiS, na które nie mamy najmniejszego wpływu.

 1. kotekmamrotek

  A to że tłuścioch Donatan wyruc…ł w d…e Percival Schuttenbach to już jakoś nikt nie chce mówić. Branżowe strony usuwają posty i komentarze na ten temat. Ciekawe czy EiS też? Percival Schuttenbach wymyślił napisał i nagrał całą płytę donatanowi (którą on wydał i pobiera teraz za to kasę) donatan zaproponował im za to 100 zł. Sprawa w sądzie a donatan spaślak trzepie kasę 😛 Neo-Nówka jak zwykle … kocha Monty Python … można kochać ale nie kopiować bo śmieszy to jedynie ludzi którzy nie znają Monty Pythona czyli gimbusów a tylko gimbusy myśla że FL to zabytek.

  1. Adam Weiss

   Tja – jasne . I dlatego co wywiad o nich wspomina ? Mozna wyczuc ze plyty nie posluchales , bo nie wiesz o czym mowisz, a powtarzasz jakies bzdety z „faktycznej gasety” … I moze panu Knapikowi za odczytanie wstepu (Lektorat) tez nie zaplacil ? Nie wim co Ty robisz na branzowym portalu , skoro jestes zielony z kultury , a juz na pewno z prawa artystycznego …

  2. kotekmamrotek

   Ale sprawę kierują do sądu, więc coś jest na rzeczy. Sugeruje Pan że to nie prawda? Percival Schuttenbach posługuje się marketingiem wirusowym? Może i jestem zielony w sprawach szołbissnesu ale nieużywanie polskich znaków i odklejanie znaków interpunkcyjnych świadczy o „byciu zielonym” w sprawach polskiej kultury 😉

   1. Adam Weiss

    Alez skad. To tylko wynik „niepolskiej wersji” systemu . A co do tematu – z doswiadczenia powiem , ze czesto tego typu sprawy sa prowokowane przez osoby lub firmy trzecie ktorym zalezy tylko wiadomo na czym…Coz temat nie jest do konca jasny do momentu wypowiedzi drugiej strony sporu i jak na razie pozostaje tylko w kwestii oskarzen…

  1. 0dB.pl

   Film został zamieszczony w celach czysto rozrywkowych. Nie spodziewaliśmy się, że reakcja na niego będzie negatywna…
   Faktycznie aktualnie nie pojawia się zbyt wiele artykułów. Wynika to z faktu, że od kilku miesięcy intensywnie pracujemy nad nową witryną internetową. Oprócz tego trwają prace nad nowym materiałem edukacyjnym. Jak tylko złapiemy trochę oddechu, nowe artykuły zaczną się pojawiać.

 2. Wiesław

  Może faktycznie zabrakło sidefill’a :))) Przepraszam wszystkich, ale nie wiem o czym dyskutujecie? Nie wygraliśmy i jeszcze długo nie wygramy. Niestety taki rozwój home recordingu, że każdy może nagrywać (nie koniecznie z wrażliwością i wiedzą muzyczną) i roi się od źle poskładanych klocków w automacie. Ta melodyjka (przecież niby prestiżowa, bo to euro…?) to ja lepszą w łazience potrafię napisać – gdzie tu jakaś harmonia , motyw?
  Laska nie ma pojęcia o śpiewaniu – chyba, że o piszczeniu. I z czym do ludu? Waśnie tak rozumiem parodię neonówki… Do tego tępy, banalny tekst. Zawiodło dosłownie wszystko. W ostateczności wygrała polityka a wy tu o jakiejś kasie gadacie….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.