Little Phatty w wersji rack

Opublikowano przez

Kolejna plotka szerzy się na stronach, po których błądzą miłośnicy analogów i zapewne już wkrótce doczeka się oficjalnego potwierdzenia. Otóż szykowany jest nowy syntezator – Moog Slim Phatty – czyli montowana do raka wersja Moog Little Phatty. Dostępne zdjęcie pochodzi z katalogu AMS. Instrument ma całkowicie analogową ścieżkę sygnałową, intuicyjny interfejs użytkownika, MIDI, USB i funkcję Control Voltage. Na pokładzie znajdziemy dwa oscylatory, filtr drabinkowy 24 dB/oktawę, VCA, dwa moduły ADSR, 4 LFO i możliwość obróbki zewnętrznego sygnału audio. Nowy syntezator ma kosztować niecałe 800 dolarów, zatem cena wydaje się bardzo atrakcyjna.

16 komentarzy do wpisu „Little Phatty w wersji rack

   1. PsySutRa

    Z czego mopho to ma kilka gałek- i se kręć. A tutaj jest zmniejszona, co prawda, ale przełączniki raczej sobie szybko poradzą. Poza tym świetlne pozycjonowanie wartości parametru- naprawdę kapitalne rozwiązanie.

   2. Janusz M.

    Tak z ciekawości wlazłem na stronę DSI i z tego co widzę to w cenie Slim Phatty jest Mopho Keyboard (tzn 800 $) czyli więcej gałek i jeszcze klawisze. Chociaż takie porównywanie chyba nie ma sensu.

 1. MUSICTOOLZ

  Witam,

  myślę, że cena 800 USD netto jest jak najbardziej realna. Jednak rzeczywiście w tej chwili Moog uprzedza, że zamówiwszy, będziemy czekali na realizację zamówienia około ośmiu tygodni. Dlatego warto już teraz złożyć zamówienie, jeśli chce się nim pobawić jeszcze zimą 🙂

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]