Peavey łączy swe siły z Muse Research!

Opublikowano przez
Firmy Peavey i Muse Research poinformowały o zawarciu strategicznego sojuszu (czy aby nie chodzi o to, że Peavey przejął Muse Research, tak jak wcześniej Cresta i Trace Elliota?), którego celem jest, tu cytat: „wprowadzenie na światowy rynek nowych, innowacyjnych produktów”.
Połączenie 45-letniego doświadczenia firmy plasowanej na 18 miejscu wśród producentów pro-audio i MI, zatrudniającą 1.500 osób i wykazującą roczny dochód rzędu 200 milionów dolarów z firmą zajmującą się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, której zarząd stanowią byli pracownicy Opcode, Be, Passport i E-MU/Creative dobrze wróży na przyszłość.

Pierwszymi produktami mają być zapowiadane już rok temu, ale dotąd niedostępne uniwersalne playery MuseBOX oraz szereg różnego typu efektów. Muse Research znany jest przede wszystkim jako producent sprzętowego hostu Receptor, a także jako właściciel popularnej witryny KVRAudio.com.
Oficjalne ogłoszenie partnerstwa, przedstawienie koncepcji rozwoju oraz debiut nowego MuseBOX będzie miał miejsce na targach NAMM, 14 stycznia o godzinie 10.30.