McDSP nie wytrzymał do NAMM…

Opublikowano przez
Mająca swoją siedzibę w samym centrum Doliny Krzemowej firma McDSP (jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm developerskich działających na rynku pro-audio), która cały czas trzymała swoich fanów w napięciu, sugerując, że na NAMM zaprezentuje nieznany nikomu produkt, wreszcie sama nie wytrzymała nerwowo i ogłosiła co też takiego zaprezentuje w Anaheim. A będzie to 6030 Ultimate Compressor, który razem z wersjami Audio Units wszystkich poprzednich wtyczek tej firmy dołączy do pakietu Classic Pack.

6030 Ultimate Compressor wykorzystuje znany już algorytm kompresji opracowany przez McDSP, ale opakowany w całkowicie nowy interfejs graficzny i wzbogacony o szereg nowych funkcji.
Wtyczka ma być dostępna w sprzedaży dopiero w maju, ale na otarcie łez wyczekujących jej niecierpiwie klientów producent doda ją do pakietu Emerald Pack i udostępni bezpłatnie jako aktualizację wszystkim posiadaczom Emerald Pack 4.
Sprzedażą świetnych skądinąd i wysoko cenionych przez profesjonalistów produktów firmy McDSP zajmą ją się w Polsce: Audiofactory, Digipark i Grupa 7/4.
Ach, i jeszcze coś dla posiadaczy iPhone’a. McDSP (znana też jako McDowell Signal Processing, LLC.) oferuje jedyną w swoim rodzaju aplikację pod nazwą Retro Recorder, która bazując na opracowanej przez siebie technologii Audio Level eXtension pozwala stosować funkcję dźwiękowego zooma, praktycznie nie wnoszącą zniekształceń do sygnału. Dzięki niej iPhone może zastąpić wiele specjalizowanych urządzeń, a na pewno standardowe dyktafony – polecamy prezentacje wideo.