Superbooth 21

Opublikowano przez

Jeśli masz kręćka na punkcie syntezy modularnej, syntezy w każdej postaci, produkcji muzycznej i wszelkiego typu instrumentów raczej innych niż dmuchane; mówiąc wprost – chcesz wiedzieć jak się tworzy i będzie tworzyć współczesne i przyszłe brzmienia, to pakuj się w cokolwiek i podążaj do Berlina na Superbooth 21.

Są jednak dwa warunki: musisz kupić bilet online (dostępne są tylko jednodniowe po 38 euro, bez wejściówek trzydniowych). Nie musisz kupować tylko wtedy, gdy masz mniej niż 12 lat.

Trzeba też udowodnić, że jesteś żywy, zdrowy lub ewentualnie przeszczepiony albo chociaż pozytywnie wymazany tuż przed odwiedzeniem wystawy. Organizatorzy nie stawiają natomiast żadnych wymagań odnośnie przynależności partyjnej, płci, rasy, stanu trzeźwości i stanu psychicznego (przynajmniej jeszcze nie w tym roku), ale będą wymagać, aby na obszar wystawy wkroczyć zamaskowanym. Jeśli ktoś odważy się pokazać twarz spoza maski typu FFP2, to wyleci na kopach bez zwrotu kosztów i odszkodowania (chyba w ramach akcji o kryptonimie SuperBut 21). Nie do końca wiadomo, czy odnosi się to też do osób mających mniej niż 12 lat.

A tak poza tymi drobnymi i nic nie znaczącymi szczegółami, to wszystko bez zmian – ciekawi wystawcy, mnóstwo ciekawych rzeczy do oglądania, posłuchania, zjedzenia i wypicia. Nic, tylko jechać i zwiedzać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.