Syntezatory do wygrania

Opublikowano przez

Firma Audiostacja ma do rozdania syntezatory – jeden sprzętowy, drugi programowy. Podejrzewamy, że będą to instrumenty z bogatej oferty handlowej tej firmy, a jest ich tam kilka – sami zobaczcie. Oczywiście nie rozdają na piękne oczy, tylko trzeba trochę się postarać. Oto cała treść informacji:

Dzisiaj nie będziemy Wam nic sprzedawać 😉 Będąc w świątecznym nastroju zapraszamy do wzięcia udziału lub chociaż odwiedzin Festiwalu Muzyki Elektronicznej „The Day od Electronic Music Cekcyn 2010”.
Festiwal w Cekcynie, który powoli wyrasta na główną imprezę tego typu w Polsce, będzie w tym roku świętował swoja piątą edycję. Już po raz trzeci będzie obejmował nie tylko występy muzyków i zespołów tworzących „klasyczną” muzykę elektroniczną (w odróżnieniu od muzyki klubowej), ale także konkurs dla młodych (również duchem) twórców, którzy chcą spróbować swoich sił przed profesjonalnym jury oraz publicznością, a przy okazji wygrać atrakcyjną nagrodę rzeczową.
Firma Audiostacja jest współorganizatorem oraz głównym sponsorem Festiwalu. W tym roku zwycięzca konkursu otrzyma syntezator sprzętowy, a wicelider stanie się posiadaczem syntezatora programowego.
A to garść szczegółów dotyczących tegorocznej edycji:
1. Festiwal odbędzie się jak zwykle w Cekcynie w Borach Tucholskich, w dniach 23-24 lipca 2010.
2. W dniu 23 lipca o godz. 10.00 odbędą się bezpłatne warsztaty poświęcone kompozycji oraz realizacji muzyki elektronicznej przy wykorzystaniu tradycyjnych i najnowszych instrumentów (nie tylko muzycznych). Warsztaty poprowadzą Marek Biliński oraz niżej podpisany. Zgłoszenia do udziału w warsztatach proszę przesyłać na adres [email protected] – decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.
3. Tego samego dnia o godz. 18.30 odbędą się przesłuchania finalistów konkursu. Aby wziąć udział w konkursie proszę przesłać swoje muzyczne dokonania wraz z dodatkowymi informacjami – szczegóły tutaj:
4. W dniu 24 lipca (sobota) mamy koncert główny, gdzie zaprezentuje się zwycięzca konkursu oraz inni wykonawcy, m.in. wschodząca gwiazda polskiej elektroniki Machine Brothers 😉 Największą gwiazdą tegorocznego festiwalu jest Władysław Komendarek, muzyk który od wielu lat (z zespołem Exodus oraz solo) tworzy znakomitą muzykę elektroniczną.
Koncert główny poprowadzi Jerzy Kordowicz, legendarny prezenter radiowej Trójki, guru wszystkich miłośników el-muzyki. przewodniczącym jury będzie Marek Biliński, największy polski twórca elektroniki, a wszystko „zepnie” Marcin Chmara z zespołu Electronic Revival, który stworzył i wypromował Festiwal.
Do tego telewizja, radio, piękne okolice, piwo i kiełbaski 😉
Jeśli tworzysz muzykę elektroniczną lub po prostu kochasz nowe brzmienia, jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego na warsztatach lub jeśli po prostu chciałbyś spotkać ludzi podobnie zakręconych, koniecznie przyjedź do Cekcyna w ostatni weekend lipca. Za nic nie płacisz (warsztaty, konkurs, koncert), dobrze się bawisz i spotykasz ciekawych ludzi. A jeśli weźmiesz udział w konkursie, możesz stać się właścicielem nowiutkiego syntezatora!
Serdecznie zapraszamy. Jeśli masz pytania, to pisz.
Życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych i dużo słońca po tej okropnej zimie 😉