The Best of 0db.pl

Opublikowano przez

Odrobina autopromocji nie zaszkodzi. Jak zapewne większość z Was wie, równolegle z blogiem 0db.pl funkcjonuje kanał na Twitterze, gdzie zamieszczam szybkie niusy, spostrzeżenia i różne michałki. Oprócz tego działa też podstrona na SoundCloud, pod prostym do zapamiętania adresem soundcloud.com/0db-pl, na której zamieszczam prezentacje sprzętu, instrumentów i oprogramowania. Celem tych prezentacji jest pokazanie danego produktu w konkretnych zastosowaniach. Mam nadzieję, że dzięki temu możecie znacznie szybciej zidentyfikować, czy rzecz warta jest Waszego zainteresowania, czy też nie (głównie w kontekście freeware’ów).
Przez trzy miesiące funkcjonowania na SoundCloud zamieściłem tam 64 prezentacje, które odsłuchało blisko 10 tysięcy osób. Niektóre z zamieszczonych prezentacji to swoiste „przeboje”, i w związku ze 100 dniami obecności 0db.pl na SoundCloud publikuję „Pierwszą Dziesiątkę” uwzględniającą tytuł i liczbę unikalnych odtworzeń:

10. DreamMachine (216)
9. (Korg demo) Monotron SomewhereOverTheVCO (223)
8. Matnitron Vivaldi demo (228)
7. Redtron (239)
6. 4-Band Shifter (246)
5. FerricTDS 1.5 (246)
4. Dark Mass Trance (255)
3. (Korg demo) Monotron TweakOut (271)
2. Dark Mass (277)
1. Hahaha (347)
Tak na marginesie – gorąco polecam Wam SoundCloud jako świetną, dobrze zorganizowaną i stabilną platformę do prezentacji Waszej muzyki. W porównaniu do bałaganiarskich, źle wyglądających, fatalnie zorganizowanych i długo ładujących się stron na MySpace SoundCloud to wręcz ideał.