Dekonstrukcja The Beatles „While My Guitar Gently Weeps”

Opublikowano przez

Nagranie tego, co kiedyś nagrali The Beatles (i Eric Clapton) było dla mnie wręcz mistycznym przeżyciem. Mam nadzieję, że w Waszym przypadku będzie podobnie.

Poniżej cała sesja mojej dekonstrukcji odtworzona od początku do końca.

Sesja dekonstrukcji utworu The Beatles While My Guitar Gently Weeps (1968).

Wszystkie stemy i plik MIDI (po podaniu adresu e-mail).

Zapisz się,
aby pobrać materiał

Aby pobrać ten materiał, konieczne jest podanie adresu email. Dzięki temu otrzymasz ode mnie informacje o najnowszych materiałach na 0dB.pl.

Wprowadzając swój adres email, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 0dB.pl. Nie otrzymasz więcej niż jednej wiadomości w miesiącu. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Jeśli Twój adres email znajduje się już na liście 0dB.pl, nie zostanie on dodany ponownie.

13 komentarzy do wpisu „Dekonstrukcja The Beatles „While My Guitar Gently Weeps”

  1. bezlofficial

    Tomku! Niesamowite jest usłyszeć w końcu doskonałą instrumentalną wersje tego utworu, tak jak lubię Londyńczyków tak akurat warstwa tekstowa i wokalna tego utworu nie bardzo mi leży czego z całą pewnością nie mogę powiedzieć o warstwie muzycznej! Idealnie udało Ci się uchwycić sama esencje! Bardzo Ci dziekuje! Tak trzymaj!

    1. Paretko

      Czy mógłby Pan podzielić się efektem? Może na początku listą wykonawców, a później ew. jednym, czy dwoma wskazanym przykładami? Te "obróbki" są na razie fascynującą przygodą odsłuchu, za parę lat – zapewne- będzie to miał tik tok "pod przyciskiem"😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.