Fascynująca historia Bee Gees i utworu Tragedy

Opublikowano przez

Wybierzmy się w fascynującą podróż z Bee Gees, która zakończy się prawdziwą tragedią. Na szczęście tylko pod postacią dekonstrukcji.

Poniżej znajdziesz wideo z całą sesją odtworzoną od początku do końca a także odnośniki do plików ZIP zawierających finalne zgranie (WAV) oraz stemy (FLAC) i wielościeżkowy plik MIDI.

Zapisz się,
aby pobrać materiał

Aby pobrać ten materiał, konieczne jest podanie adresu email. Dzięki temu otrzymasz ode mnie informacje o najnowszych materiałach na 0dB.pl.

Wprowadzając swój adres email, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 0dB.pl. Nie otrzymasz więcej niż jednej wiadomości w miesiącu. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Jeśli Twój adres email znajduje się już na liście 0dB.pl, nie zostanie on dodany ponownie.

12 komentarzy do wpisu „Fascynująca historia Bee Gees i utworu Tragedy

  1. Daniel Kozlowski

    Panie Tomaszu. Jestem zawodowym "odtwórcą" w dziedzinie midi-karaoke, mam na koncie ponad 6000 plików w formacie midi. Od 20 lat przenoszę do piano rolla to co wymyślili inni (jednakże coraz więcej piszę sam autorskiego materiału dla różnych zainteresowanych). Uważam, że Pański cykl przy okazji snucia świetnych pogadanek o różnych dziedzinach szeroko rozumianej twórczości jest także niesamowitą szkołą produkcji od A do Z nawet dla takiego gościa jak ja. Czekam z coraz większymi wypiekami na kolejne pozycje i bardzo Panu dziękuję za ten pomysł. Ma Pan we mnie wielkiego fana. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.