Do pobrania SPL DrumXchanger (beta z biblioteką sampli)

Opublikowano przez

Firma SPL udostępniła bezpłatną wersję beta procesora DrumXchanger, którą można pobrać z tej lokalizacji (dla komputerów Windows i Macintosh). Można też pobrać całkowicie bezpłatną, ważącą 750 MB bibliotekę próbek bębnów akustycznych. Jeśli chodzi o wtyczkę , to do jej uruchomienia potrzebować będziemy klucza iLok.
DrumXchanger bazuje na technologii Transient Designer, która pozwala wtyczce zamieniać nagrane dźwięki perkusyjne na przygotowane wcześniej sample, z zachowaniem oryginalnej głośności. Bibliotekę próbek stworzono specjalnie z myślą o DrumXchanger (znajdujące się w niej pliki mają format SPLX, więc nie wykorzystamy ich poza procesorem). Zawiera ona sample trzech zestawów perkusyjnych w formacie 24 bity/96 kHz nagrane wyłącznie przy użyciu sprzętu SPL. Poszczególne próbki mają do 16 warstw dynamiki i do 5 wariacji. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by użytkownicy DrumXchangera używali własnych sampli. Wtyczka dostępna jest w formatach RTAS, VST i AU.

Jeden komentarz do wpisu „Do pobrania SPL DrumXchanger (beta z biblioteką sampli)

  1. 0dB.pl

    Panowie z SPL zrobili sobie chyba dziś Fulls’ Day, bo plik ZIP dla Windows jest uszkodzony i po ściągnięciu melduje że ma 4 MB z okładem, choc powinien mieć ponad 23 MB. Próby naprawy archiwum oczywiście nic nie dają, bo w pliku praktycznie na ma danych…

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]