Dwie ciekawe wtyczki Syncersoft (freeware)

Opublikowano przez

Wtyczki VST Flanger i Reverberation autorstwa Aleksandra Szlejenkina (Syncersoft), które dotychczas były dostępne odpłatnie, można teraz pobrać za darmo. Jak w przypadku wielu tego typu „udarmowionych” wtyczek w czasie instalacji (plug-iny dostępne są tylko dla komputerów Windows) pojawi się znienacka prośba o akceptację dodatku do przeglądarek internetowych, więc w odpowiednim momencie trzeba wcisnąć Decline (chyba że ktoś taki dodatek chce sobie zainstalować).
Obie wtyczki, choć wykonane w oparciu o program SynthEdit, bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły. Pogłos brzmi szeroko i efektownie, nie kłuje w uszy i ma bardzo miękkie wybrzmiewanie (zwłaszcza z wciśniętą opcją Tube). Natomiast Flanger robi rzeczy, które do tej pory dostępne były wyłącznie w najlepszych flangerach sprzętowych, wzbudzając się przy najwyższych ustawieniach sprzężenia (koniecznie trzeba za nim włączyć limiter!). Obie wtyczki pobieramy stąd. Znajdziemy tam też ciekawy syntezator o niewyszukanej nazwie Synth, który pozwala generować brzmienia podkładowe.

4 komentarze do wpisu „Dwie ciekawe wtyczki Syncersoft (freeware)

  1. Weteran

    Zastanawia mnie jedna rzecz. Będzie to nie na temat tych pluginów, ale:
    Co jakiś czas są tutaj dodawane darmowe wtyczki (chociażby te teraz), a jakby nie patrzeć to nie należą do tych znanych. Natomiast przeglądając niejednokrotnie wszystkie tematy nie natknąłem się na reverb taki jak DaSample GlaceVerb. Jest przez wielu ludzi zachwalany, a nigdy nie widziałem przez Pana napisanej recenzji o tym pluginie. Nie żebym miał pretensje, jedynie mnie to zastanawia.;)

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]