Eventide UltraChannel za darmo do 8 lipca

Opublikowano przez

ultrachannelFirma Eventide udostępniła wtyczkę UltraChannel każdemu, kto jest nią zainteresowany i nie chce zapłacić kwoty 249 dolarów – bo tyle ta wtyczka kosztuje w normalnej sprzedaży. Gdzie tkwi haczyk? Trzeba mieć klucz iLok, a w zasadzie zainstalowany program iLok License Manager oraz zarejestrowane bezpłatne konto iLok. Gdy mamy już konto o wybranej przez nas nazwie, udajemy się na tę stronę i wypełniamy znajdujący się poniżej formularz. Oczywiście tam jest kolejny haczyk pod postacią Access Code. Nie do końca wiadomo o co chodzi, ale na stronie YouTube firmy Eventide znajdziemy numer kuponu 07D96411. Ludzie z KVR i BPB mówią, że można też użyć jednego z dwóch: 057F6CE2 lub 01B604BE, i jest to działanie legalne. Po wypełnieniu ankiety przechodzimy na stronę, z której można pobrać instalatory dla PC i Mac, w wersji 32- i 64-bitowej (linki przychodzą też pocztą na podany adres mailowy).
Po uruchomieniu iLok Licence Manager i zalogowaniu się na swoje konto znajdziemy na nim licencję na UltraChannel Native. Nie ma daty końca ważności licencji, więc można przypuszczać, że jest wieczysta i nie kończy się wraz z promocją. Licencję można aktywować na komputerze, więc nie jest nam potrzebny klucz iLok. Potem pozostaje nam już tylko instalacja i możliwość korzystania ze wspaniałej wtyczki, która udostępnia nam dwa procesory dynamiki, emulację transformatora, 5-pasmowy korektor parametryczny, delay i funkcję Micro Pitch Shift. Delicje!

14 komentarzy do wpisu „Eventide UltraChannel za darmo do 8 lipca

  1. pan-od.sceny

    Panowie Redaktorzy. Jak chcemy dostać kupon zaczynamy tutaj sharewareonsale.com/s/eventide-ultrachannel-sale Po otrzymaniu kuponu dalej formularzem jaki podaliście. Konto ilok jest wymagane ale sam ilok już nie. Na konto dostajemy licencję więc trzeba też zainstalować menagera ilok. Bez konta ilok nie otrzymamy licencji… Haczyk polega na tym że można aktywować jedynie 2 razy, dlatego warto wrzucić licencję na dongla iloka. Ja nie wrzucę bo mam tylko e-licencera. Tak się kończą wojny standardów 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.