Genobazz w nowej wersji (freeware)

Opublikowano przez

Na stronie Tek’it Audio pojawił się instrument Genobazz w wersji 1.2. Jest to bezpłatny monofoniczny instrument basowy o ciekawym brzmieniu dostępny jako VSTi dla Windows (pobieramy go stąd). Wersja 1.2 ma szereg poprawek, a wśród nowych funkcji znajdziemy filtr górnoprzepustowy z nachyleniem 12 dB/oktawę, opcję Sub Boost dodającą do dźwięku więcej energii, gałki Randomize i Reset oraz ekran Patch Edit. Możemy też dwukrotnym kliknięciem ustawiać gałki w położeniu neutralnym. Zamieszczona poniżej prezentacja pochodzi ze strony producenta.

8 komentarzy do wpisu „Genobazz w nowej wersji (freeware)

 1. PsySutRa

  Niby fajne, ale to GUI jest irytujące (jakimś cudem skurczyło mi się w FL-ku do takiego stopnia, że z napisów prawie niczego nie da się rozkodować co tam pisze). Zwłaszcza, że jest TYLKO jeden parametr obwiedni. To jakiś cholerny żart?

 2. johnny bravo

  ten synth na pierwszy rzut oka wygladal bardzo marnie ale na pierwszy rzut ucha bylem w szoku on naprawde fajnie brzmi i ma kilka fajnych presetow, w abletonie wyglada dobrze

 3. bananovitch

  Skąd Ty wygrzebujesz te darmowe pluginy? znalazłem na Twoim blogu zillion psychosyntezatorów które zrobiły mi z mózgu eskalopki cielęce duszone po flamandzku i chciałem podziękować 😉

 4. 0dB.pl

  bananovitch :

  Skąd Ty wygrzebujesz te darmowe pluginy? znalazłem na Twoim blogu zillion psychosyntezatorów które zrobiły mi z mózgu eskalopki cielęce duszone po flamandzku i chciałem podziękować ;)

  Cała przyjemność po mojej stronie 🙂

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]