Najlepsza wirtualna orkiestra świata w wersji Free!

Opublikowano przez

Firma East-West udostępniła darmową wersję pakietu Symphonic Orchestra w wersji Free. Oto cytat ze strony internetowej producenta:

„Wypełnij krótką ankietę klikając tutaj, a dostaniesz startową wersję najpopularniejszej zawodowej orkiestry symfonicznej w wersji wirtualnej jaką kiedykolwiek wyprodukowano.
Współpracuje ona z najważniejszymi hostami, w tym Ableton Live, Cubase/Nuendo, Digital Performer, Finale, FL Studio, GarageBand, Logic, Pro Tools, Sibelius, Sonar itp. Można jej też używać jako samodzielnej aplikacji i wyzwalać dźwięki z poziuomu klawiatury. Wersję Starter możesz uaktualnić do wersji Gold, Platinum lub Platinum Plus. Kliknij tutaj, wpisz kod promocyjny otrzymany w e-mailu i kup rozszerzony pakiet w obniżonej cenie. Oferta wygasa 31 stycznia 2010 roku.
Jeśli nie zdecydujesz się na uaktualnienie, możesz zachować wersję startową, której użycie nie jest niczym ograniczone!
Dlaczego to robimy? Ponieważ jesteśmy szaleni! A tak poważnie, wierzymy w to, że gdy zdobędziesz doświadczenia z wersją Starter, zapragniesz skorzystać z wersji Gold, Platinum lub Platinum Plus.
Po pobraniu bezpłatnej orkiestry automatycznie zostaniesz wpisany na listę odbiorców naszego biuletynu. Newsletter, który będziesz od nas otrzymywać, zawiera informacje o nowościach i promocjach specjalnych. Zachęcamy również do dołączenia do naszego popularnego forum Soundsonline, witryny na platformie Twitter oraz zostania naszym przyjacielem na platformie Facebook„.

Biblioteka ma objętość ok. 1,6 GB i dostępna jest zarówno dla właścicieli komputerów PC jak i Macintosh. Należy zwrócić uwagę na to, że serwer producenta pozwala na maks. 50.000 pobrań miesięcznie i jeśli nie uda się Wam zmieścić wśród tych 50.000 wówczas będzie można pobrać bibliotekę dopiero w przyszłym miesiącu. Warto się zatem pospieszyć!
Wróć do nowości