Producencie, oto Twoja Szansa: Dig Out Your Soul 2010

Opublikowano przez
Słynne wydawnictwo Defected Records ogłasza konkurs pod nazwą Producer Competition 2010, któremu patronują Traxsource, Ableton i Loopmasters. To już drugi taki konkurs, a sądząc po ilości ubiegłorocznych zgłoszeń (1.500 prac, 20.000 zarejestrowanych uczestników oceniających utwory), można się spodziewać, że w tym roku nie będzie gorzej.


Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji został 19-letni Duńczyk Robacco Bossa, którego utwór Black Bird zdobył najwięcej głosów, i w nagrodę został wydany przez Defected Records. W ślad za tym pojawił się sukces w postaci utworu w pierwszej setce Beatport i sesji nagraniowej z Shapeshifters. W tym roku grono sponsorów powiększyło się o portal Traxsource, czołowego producenta sampli Loopmasters i jednego z największych producentów oprogramowania, czyli Ableton.
Reguły są proste. Wysyłamy swoją produkcję na wskazany serwer, gdzie oceniają ją zarejestrowani uczestnicy. W drugim etapie specjaliści z Defected wybierają 10 najciekawszych prac, a następnie głosują już tylko słuchacze.

  • Pierwsza nagroda to wydanie utworu przez Defected lub partnerski label, program Ableton Live 8, pakies sampli Loopmasters o wartości ponad 1.000 funtów i 200 dolarów kredytu w portalu Traxsource.
  • Drugą nagrodą jest Ableton Live 8, 5 pakietów Loopmasters do wyboru i 100 dolarów kredytu w Traxsource.
  • Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma Ableton Intro, 5 pakietów Loopmasters i 50-dolarowy kredyt od Traxsource.
  • Każda osoba, która zarejestruje się na stronie jako recenzent bierze udział w losowaniu iPoda 160G. Ponadto każdy zarejestrowany otrzymuje 30-procentowy rabat w Defected D-Store.

Do dzieła Panie i Panowie!