Waves: 50 procent zniżki dla studentów

Opublikowano przez

Waves Audio informuje o nowej akcji promocyjnej, która powinna zainteresować studentów uczelni muzycznych i związanych z produkcją lub realizacją dźwięku. W jej ramach istnieje możliwość zakupu z 50-procentowym rabatem wybranych pakietów wtyczek Waves: Musicians 1, Musicians 2, Native Power Pack, Renaissance Maxx Native, Silver, Gold Native oraz czterech pakietów Waves Signature: Tony Maserati, Eddie Kramer, Chris Lord-Alge i Jack Joseph Puig.
Aby zyskać prawo do zniżki należy przedstawić ważny indeks uznanej placówki edukacyjnej (profil muzyczny lub związany z realizacją dźwięku) albo uczelni/szkoły znajdujących się na liście certyfikowanej przez Waves. Należy też wylegitymować się oficjalnym dowodem tożsamości oraz wypełnić i wysłać formularz, który znajdziecie tutaj. W razie wątpliwości, czy będzie honorowany indeks konkretnej uczelni, firma sugeruje wcześniejszy kontakt za pośrednictwem e-maila ([email protected]). Warto również zapytać o promocję polskiego przedstawiciela Waves, firmę Audiostacja.
Studenci mogą kupić każdy z pakietów tylko raz, a Waves zastrzega sobie prawo do anulowania umowy w przypadku stwierdzenia podwójnego zakupu lub uznania, że kupujący nie kwalifikuje się do skorzystania z promocji. Promocja nie łączy się z innymi. Po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji Waves udostępni licencję na koncie nabywcy, którego nazwę należy podać w aplikacji.