800 MB ambientów za darmo

Opublikowano przez

Nucleus SoundLab to firma specjalizująca się w tworzeniu barw dla systemów Reason i Wusicstation, a także w formatach SF2/SFZ itp. Jednym z jej sztandardowych produktów jest Ambient Space I, w którym znajdziemy klimatyczne ambienty, niektóre trwające dobrze ponad minutę! Do uzyskania brzmień zastosowane zostały różnego typu techniki splotu, obróbki czasowej, FFT, resynteza i inne. Aktualnie możemy mieć ten pakiet za darmo – przeczytajcie jak to zrobić:
Za pomocą tych dźwięków można ubarwić każdą ścieżkę filmową czy zbudować interesujący utwór elektroniczny w stylu ambient (ale też każdy inny). Teraz cała biblioteka, na która składa się ponad 800 MB 32-bitowych sampli dostępna jest bez konieczności obciążania naszej karty kredytowej. Jedyne co trzeba zrobić, to zapisać się jako odbiorca newslettera (wpisać e-mail w okienku Newsletter Sign-Up w prawej górnej części ekranu), kliknąć przysłany link, a następnie udać się pod wskazany adres, by dobrać się do tego miodku (nawiasem mówiąc, można też kliknąć tu, jeśli ktoś jest niecierpliwy – ale bądźmy mili dla kogoś, kto daje nam za darmo efekt swojej pracy, i zapiszmy się na ten newsletter, który z pewnością nie zaśmieci nam nadmiernie skrzynki).

Zestaw składa się z 50 różnych brzmień uszeregowanych w 32 pakiety Reason Combinator, 50 presetów NN19 oraz 50 banków w formatach SF i SFZ. Do niedawna za to wszystko trzeba było zapłacić 25 dolców, teraz w majestacie prawa można pobrać za darmo, a następnie uzyskać efekty tego typu (albo znacznie lepsze :-)):


Jeśli SoundCloud strajkuje, skorzystajcie z tego odtwarzacza:
http://zerodb.pl/ftp/AmbientSpace