Dekonstrukcja: Queen – Radio Ga Ga

Opublikowano przez

Historia powstania klasycznego utworu Queen z płyty The Works, omówienie aranżacji oraz rozkład na czynniki pierwsze ze szczegółową prezentacją zastosowanych przez Autorów rozwiązań.

Zapisz się,
aby pobrać materiał

Aby pobrać ten materiał, konieczne jest podanie adresu email. Dzięki temu otrzymasz ode mnie informacje o najnowszych materiałach na 0dB.pl.

Wprowadzając swój adres email, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od 0dB.pl. Nie otrzymasz więcej niż jednej wiadomości w miesiącu. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Jeśli Twój adres email znajduje się już na liście 0dB.pl, nie zostanie on dodany ponownie.

🔼 Pliki audio/MIDI, presety użytych w dekonstrukcji syntezatorów (Arturia OP-X i Piano V) oraz zgranie całej sesji dekonstrukcji. Pliki audio w bezstratnym formacie FLAC. Pliki MIDI w formacie wielośladowym (można go przeciągnąć bezpośrednio np. do Reapera).

🔼 Dekonstrukcja: Queen, Radio Ga Ga.

🔽 Cała sesja dekonstrukcji utworu Radio Ga Ga od początku do końca:

16 komentarzy do wpisu „Dekonstrukcja: Queen – Radio Ga Ga

  1. Bartek

    Bardzo dziękuję. Dla niewprawnego ucha laika – zupełnego laika, takiego laika, że przypomina lajkonika, któremu własny koń nadepnął na ucho, Radio Gaga było zawsze fenomenalnym utworem, brzmiało świetnie, ale – choćbym nie wiem jak się natężał – nie potrafiłbym choćby objąć umysłem tych wszystkich części składowych, o których Pan tu mówi. Tych drobnych dźwięków, które tworzą ten utwór. Więc z podziwem obejrzałem do samego końca – z podziwem i fascynacją. I językiem na brodzie. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  2. Robert Borowski

    Panie Tomaszu, dzięki pańskiej benedyktyńskiej pracy, słyszę dźwięki, które do tej pory, były niesłyszalne dla moich uszu. Za każdym razem, gdy dokonuje pan dekonstrukcji utworu, całkiem inaczej słucha się go w oryginalnej wersji, wyłapując te smaczki, na które wcześniej nie zwracałem uwagi.
    Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wszystkie pola są wymagane.