NastyDLA już jest

Opublikowano przez

Kilka dni temu zapowiadałem pojawienie się bezpłatnej wtyczki NastyDLA emulującej analogowe urządzenia typu chorus i echo – w tym drugim przypadku zrealizowane zarówno w oparciu o taśmę jak i analogowe linie opóźniające typu BBD. Z nieskrywaną radością mogę poinformować, że wtyczka jest dostępna nieco wcześniej niż zapowiadano, a można ją pobrać stąd (tylko dla Windows, niestety). Cóż mogę powiedzieć po pierwszych testach? Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Echo jest miękkie, okrągłe i puszyste, a chorus brzmi ciepło i nie ma żadnych cyfrowych rogów. Pobierajcie i próbujcie sami. W tej klasie NastyDLA w zasadzie nie ma konkurencji. Pięć gwiazdek.

5 komentarzy do wpisu „NastyDLA już jest

  1. studiomastercomp

    Dla mnie jest to jedna z najlepiej napisanych wtyczek jeśli chodzi o delay i chorus. Na każdym cyfrowym brzmieniu dodaje to słynne analogowe ciepełko. Zapewne to dzięki ferric TDS bo przejęto nasycenie z tej wtyczki. Na każdym zródle brzmi naprawdę zawodowo. Spędziłem cały dzień na zabawie z tą inpirującą wtyczką. Polecam przetestowanie wszystkim!!!!

  2. Goddard

    Długo się ociągałem z przetestowaniem, bo przecież delay to delay, myślałem sobie, jaka tu filozofia? A tymczasem zaskoczenie. Świetna wtyka! Zdradziłem dla niej Bionic Delaya, którego używałem od lat.

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]