Niesamowity pakiet wirtualnych wzmacniaczy (freeware)

Opublikowano przez

Zespół deweloperów pod nazwą AcmeBarGig przygotował rzecz bez precedensu w historii wirtualnych narzędzi (VST Windows) do przetwarzania dźwięku: pakiet pod nazwą Shred 1 Suite. W jego skład wchodzi sześć symulacji najlepszych wzmacniaczy gitarowych z bardzo ciekawymi interfejsami graficznymi, a użytkownik może dodatkowo z ich elementów stworzyć własny wzmacniacz o cechach brzmieniowych będących wypadkową zastosowanych modułów.
Każdy z symulatorów udostępnia zaawansowane możliwości konfiguracji, uwzględniające różną strukturę wewnętrzną, zastosowane podzespoły, klasy pracy wzmacniaczy, charakterystykę bloku korekcji itp. Wtyczki zaopatrzono w 150 presetów pogrupowanych w banki. Nie zapomniano też o efektach – do dyspozycji jest 6 algorytmów stereo. I wreszcie zestawy głośnikowe, nad którymi pracowano ponoć od maja 2009 roku. W efekcie nie tylko możemy wybierać kolumnę, ale też ustawiać jej omikrofonowanie w wirtualnym pomieszczeniu z wykorzystaniem bardzo obrazowego GUI.

A to jeszcze nie wszystko! Jest też moduł Redshift, blok do symulacji kształtu i wykończenia ścian pomieszczenia w którym stoi kolumna, a osoby lubiące majsterkować mogą nawet dokonywać modyfikacji wzmacniaczy mocy… Robi wrażenia prawda? Koniecznie sprawdźcie ten zestaw we własnym zakresie pobierając go z tej lokalizacji.

3 komentarze do wpisu „Niesamowity pakiet wirtualnych wzmacniaczy (freeware)

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]