Nowe (bezpłatne) lekcje z zakresu obsługi Melodyne

Opublikowano przez

melodyne_editorFirma Celemony z Monachium, której sztandarowym produktem jest Melodyne Editor – system korekcji intonacji i edycji dźwięku pod wszelkimi postaciami – udostępniła nowy zestaw bezpłatnych filmów szkoleniowych prezentujących różne możliwości zastosowania tej wspaniałej aplikacji. Część tego typu materiałów była już dostępna wcześniej pod tym adresem, ale obecnie pokazały się nowe filmy prezentujące następujący zakres tematów związanych z obsługą Melodyne:

Wszystkie te tematy zostały bardzo dobrze zilustrowane i przedstawione w sposób pozwalający zrozumieć możliwości, jakie w zakresie edycji oferuje Celemony Melodyne. Narracja jest wyłącznie w języku angielskim. Warto dodać, że jest możliwość pobrania w pełni funkcjonalnej wersji demo tego programu, która działa przez 30 dni od momentu instalacji, więc jeśli ktoś ma do „wyprostowania” jakiś wokal, partię solową, ścieżkę jakiegoś instrumentu itp., to może zobaczyć jak to się robi w Melodyne.

Jeden komentarz do wpisu „Nowe (bezpłatne) lekcje z zakresu obsługi Melodyne

  1. doktorsamuel

    szkoda że kosztuje tak dużo bo zaopiekowałbym się tym melodyne, bardzo chętnie oczywiście nie do wokalu bo nie uznaję takich zabiegów bo albo ktoś umie śpiewać i śpiewa albo ktoś nie umie i się musi nauczyć
    pobawiłbym się tam samplami fantastyczna zabawka

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]