Pomiar czasu pracy nad sesją (freeware)

Opublikowano przez

Chesz wiedzieć, ile naprawdę czasu spędzasz pracując nad swoją sesją w programie DAW? HOFA Plugins ma dla Ciebie bezpłatną wtyczkę (we wszystkich popularnych formatach dla komputerów PC i Mac), która ten czas mierzy. De facto pokazuje ona łączny czas otwarcia sesji, więc jeśli w trakcie pracy nad nią zajmiemy się np. przeglądaniem poczty albo przygotowywaniem herbaty, to czas ten jest również mierzony jako czas pracy, chyba że wcześniej wciśniemy przycisk pauzy, który zatrzymuje odliczanie czasu. Wielu osobom, zwłaszcza pracującym na zlecenie lub po prostu chcącym wiedzieć, ile czasu zajęła im praca nad projektem, wtyczka ta może się przydać. Wpinamy ją gdziekolwiek w naszym projekcie (np. na wolnej ścieżce lub na sumie), i od tego momentu zegar zaczyna tykać. Odliczanie zostaje przerwane z chwilą zamknięcia aplikacji DAW (lub wciśnięcia przycisku Pause) i wznowione przy ponownym uruchomieniu.
Instalacja wtyczki polega na wcześniejszym ściągnięciu instalatora (można go pobrać z tej lokalizacji – przejście na stronę download wymaga podania adresu e-mail). Po jego uruchomieniu zaznaczamy te wtyczki, które chcemy zainstalować (jest tam kilka innych wtyczek freeware oraz wersje demo procesorów tego dewelopera), wskazujemy format, którym jesteśmy zainteresowani, i uruchamiamy instalację poleceniem Apply Changes.

5 komentarzy do wpisu „Pomiar czasu pracy nad sesją (freeware)

  1. 0dB.pl

    jarek :

    Link nie działa. Nie da się pobrać.

    Na dole strony należy podać swój e-mail i kliknąć submit. Wtedy przechodzi się do strony download i wybiera odpowiadającą nam wersję tego narzędzia. Przed chwilą sprawdzałem i wszystko działa.

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]