Waves Mercury za mniej niż pół ceny!

Opublikowano przez

Panowie z firmy Audiostacja (dystrybutora Waves) chyba mają świetny humor w ostatnich dniach, bo nie dalej jak przedwczoraj informowałem o znaczącej obniżce cen na dwa produkty TC Helicon, a dziś dostałem informację o niesamowitej promocji wtyczek Waves. I to nie byle jakiej promocji, ponieważ gigantyczny pakiet Mercure można kupić za MNIEJ NIŻ POŁOWĘ CENY! Oto co pisze Audiostacja na ten temat:

Waves Mercury to kolekcja ponad 100 plug-inów w łącznie 250 wariacjach, która umożliwia praktycznie wszystkie możliwe prace z dźwiękiem. Nikt nie oferuje więcej. Mercury to procesory pogłosowe, EQ, gitarowe, masteringowe, emulacje klasycznych urządzeń lampowych, tranzystorowych, efekty wokalowe, procesory dla odnawiania dźwięku i co tylko można wymyślić… Co więcej, firma Waves stale uzupełnia ten pakiet dodając [co kilka tygodni] nowe plug-iny. Tylko w tym roku „doszło” ich kilkanaście, a będzie jeszcze więcej. Kupując Mercury otrzymujesz bezpłatny dostęp do nowości.
Waves Mercury to nie jest mały wydatek. Co więcej, od lipca tego roku jego cena wzrośnie – dodatkowe procesory kosztują.
Tym bardziej więc warto skorzystać z czerwcowej promocji Waves. Poprzez połączenie specjalnej oferty Waves i Audiostacji można stać się posiadaczem pakietu Mercury z 51% rabatem! To mniej niż pół ceny! No więc ile to kosztuje?
Waves Mercury Native (Audio Unit, VST, RTAS) – sugerowana cena detaliczna netto w czerwcu: 12.500 PLN – cena „normalna” 25.511 PLN, a od lipca będzie jeszcze wyższa!
Waves Mercury TDM (ProTools HD) – sugerowana cena detaliczna netto w czerwcu: 19.900 PLN – cena „normalna” 40.613 PLN, a od lipca będzie jeszcze wyższa!
Wystarczy rzucić okiem na załączony obrazek, aby wyobrazić sobie ogrom tej oferty. Kupując Waves Mercury nie musisz już odkładać pieniędzy na nic więcej. Masz wszystko. Warto skorzystać, taka gratka może się już nie powtórzyć!

Jeden komentarz do wpisu „Waves Mercury za mniej niż pół ceny!

  1. cltd

    „bo nie dalej jak przedwczoraj informowałem o znaczącej obniżce cen na dwa produkty TC Helicon”

    Zadna łaska, do 15 czerwca wszystkie pluginy TC Electronic sa w ich sklepie online sa przecenione o połowę.

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]