Przed sezonem nagłośnieniowym firma Yamaha postanowiła zorganizować bezpłatne szkolenie w zakresie obsługi stołów cyfrowych tego producenta. Szkolenie przeznaczone jest dla praktykujących i zaawansowanych realizatorów, którzy chcą nauczyć się szybszej obsługi mikserów Yamahy pod kątem zbliżających się letnich festiwali, imprez plenerowych, tras koncertowych itp.
Szkolenie odbędzie się w dniach 8-10 czerwca w centrum Yamaha Commercial Audio w Milton Keynes, w Wielkiej Brytanii. Poprowadzi je Nick Pemberton, a obejmie ono stoły PM5D, M7CL i LS9. Dostępni będą również eksperci z centrali firmy, którzy będą mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania natury technicznej.
Tematy sesji (w języku angielskim):
- Saving and loading
- Scene recall, storage, recall safing
- Library management
- Using Yamaha Studio Manager software offline and online, transferring guest engineer files live
- Wired and wireless control via PC and Mac, using VNC and remote desktop control
- Interfacing to other parts of the audio system using various digital protocols
Sesja jest bezpłatna, ale liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowane mogą wysyłać od teraz swoje zgłoszenia na adres [email protected].
według: www.audioprointernational.com