The Beatles w studiu – niesamowita panorama

Opublikowano przez

the beatles_in the studio2Fantastyczna gratka dla fanów The Beatles i wszystkich osób zainteresowanych tym, jak wyglądały studia nagrań na początku lat 60. Na stronie BeatlesInStudio można znaleźć wspaniale wykonaną panoramę legendarnego Studia 2 w Abbey Road podczas pierwszych nagrań The Beatles. Można się bardzo dokładnie przyjrzeć budowie studia, jego wyposażeniu, zastosowanym mikrofonom i wzmacniaczom stosowanym przez The Beatles, a wszystko to – uwaga – z punktu widzenia każdego z nich, czyli Paula, Johna, George’a i Ringo, a także z „balkonu”, czyli miejsca, gdzie często stał George Martin w trakcie nagrań. Montaż jest perfekcyjny i przekazuje rzeczywisty obraz tego studia w sposób, jakiego do tej pory jeszcze nie widziałem na żadnym zdjęciu i na żadnym filmie. Wrażenie obecności jest niesamowite, zwłaszcza jeśli przełączymy się w tryb pełnoekranowy. Gorąco polecam.

7 komentarzy do wpisu „The Beatles w studiu – niesamowita panorama

 1. Mario1088

  Jak oni to zrobili? Czyżby rendering? Montaż zdjęć obecnie wykonanych + tych archiwalnych? Nie sądzę żeby ktokolwiek w tamtym czasie robił kolekcję zdjęć do panoramy.

 2. Jacek Książek (JaX)

  To studio po prostu praktycznie się nie zmieniło od tamtych czasów, więc ktoś fajnie wykombinował, żeby zrobić panoramę i wkomponować w nią zespół.

  1. mytnik

   dokładnie taka sama cierpliwość o której wspominasz towarzyszy dźwiękowcom non stop mam wrażenie – tylko efekty jakoś tak mniej widoczne
   z pozdrowieniami

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]