Frankfurt 2010. Przecieków ciąg dalszy

Opublikowano przez

Oto druga część przecieków, ploteczek i zasłyszanych informacji na temat nowości, które zobaczą światło dzienne na targach we Frankfurcie. A będzie tego sporo. Dziś JazzMutant, ART i Line 6.

JazzMutant, który chyba dość mocno odczuje pojawienie się na rynku iPada, postanowił nie poddawać się i walczyć dalej. We Frankfurcie zobaczymy Mu, czyli wtyczkę MIDI dla Max For Live, która zmieni Lemura w kontroler w pełni zintegrowany z Ableton Live. Cel Francuzów jest prosty – przejąć klientów, którzy myśleli o zakupie Akai APC40 albo Novation Launchpad.
ART szykuje na Frankfurt nowy 8-kanałowy ekspander wejść/wyjść o nazwie TubeOpto 8. Wyposażony w optyczne porty ADAT, osiem lampowych preampów mikrofonowych pracujących w klasie A i przetworniki 24-bitowe może stać się bardzo atrakcyjnym kąskiem dla osób szukających ciekawego cenowo interfejsu do wielośladowej rejestracji dźwięku.

Niespodziankę dla gitarzystów ma Line 6. Możemy jedynie zdradzić tyle, że rodzina Variax już wkrótce się powiększy.

Ciąg dalszy nastąpi, więc zaglądajcie do nas jak najczęściej. A mamy sporo informacji, którymi będziemy się z Wami dzielić.