Będzie ciekawie we Frankfurcie

Opublikowano przez

Zbliżają się targi we Frankfurcie i najwyższy czas rozpocząć plotkowanie (OK, nazwijmy to kontrolowanymi przeciekami) na temat nowych produktów. Dziś Universal Audio, Toontrack i Mackie.

Dla fanów Universal Audio szykuje się podobno prawdziwa bomba. Zgodnie z enigmatycznym wpisem na Facebooku będzie to korektor, po którym „wszystkim opadną szczęki, i jakiego nigdy do tej pory nie było„. Czyżby wreszcie zmaterializował się zamysł stworzenia wirtualnego Massive Passive? Nie potwierdzamy i nie zaprzeczamy, ale możemy powiedzieć, że to dopiero początek jeśli chodzi o nowości UA.

Coś się kroi także w firmie Toontrack, która zamieściła na swojej stronie grafikę w kwiatki i napis March 15th. Czytając wpis pod nazwą Looking Ahead możemy sobie wyobrazić, czym będzie ich nowy produkt. Dowiemy się, że już w czerwcu będziemy mogli zainstalować w komputerach program, dzięki któremu zbudujemy od podstaw własny zestaw perkusyjny – z takim brzmieniem jakie nam odpowiada, złożony z takich elementów, jakie są nam potrzebne. Inny produkt, dostępny w najbliższych tygodniach, to zestaw presetów perkusyjnych, za którymi stoją najbardziej znani muzycy i sound-developerzy.

I wreszcie trzeci do pary, czyli Mackie. Firma zaprezentuje połączenie interfejsu/miksera Onyx 1640i i oprogramowania Waves MultiRack, które okreslane jest jako „pierwszy software pozwalający korzystać z wtyczek Waves w środowisku Live”.