Roland Juno w wersji Togu Audio Line

Opublikowano przez

Patrick Kunz (Togu Audio Line – TAL), który od dłuższego czasu dostarcza nam świetne efekty oraz instrumenty w postaci freeware (np. Noise Maker, Elek7ro, BassLine, U-no62) tym razem udostępnił instrument komercyjny o nazwie TAL-U-NO-LX (dla komputerów Windows i Mac). Jego cena to 70 dolarów, ale obecnie dostępny jest w promocji za 35 dolarów. Jest to emulacja klasycznego Rolanda Juno z licznymi udoskonaleniami takimi jak portamento, różne przebiegi LFO, arpeggiator z różnymi trybami synchronizacji i funkcją hold. Brzmienie instrumentu wirtualnego zostało skalibrowane z dużą pieczołowitością aby uzyskać charakterystyczną barwę oryginału (plik z porównaniem).
Syntezator ma polifonię do 12 głosów, wszystkie funkcje sterowane za pośrednictwem MIDI (z uwzględnieniem MIDI Learn), specjalnie skonstruowane, wolne od aliasingu oscylatory i oferuje ponad 300 doskonale przygotowanych presetów. Ze strony producenta można pobrać w pełni funkcjonalną i nieograniczoną czasowo wersję demonstracyjną, która nie pozwala jedynie na zapis i import presetów. Instrument ma niezwykle mocne, wyraziste brzmienie i sądzę że wielu osobom się spodoba.

4 komentarze do wpisu „Roland Juno w wersji Togu Audio Line

  1. Mały Głód

    No właśnie byłem ciekaw, bo chwiałbym to kupić ale nie mam konta paypal , ale jeśli można przez kartę nabyć przez ten system bez posiadania konta w paypal to super

Dodawanie komentarzy do tego artykułu zostało wyłączone [?]